Vítejte na stránkách střeleckého klubu Hracholusky 

Střelecký klub Hracholusky byl založen na jaře roku 2014. Hlavním iniciátorem tohoto projektu byl pan Josef Těsnohlídek, kterému se podařilo uskutečnit životní sen o vlastní střelnici a který je nestorem sportovní a předovkové střelby na Prachaticku.

Klub se pravidelně účastní střeleckých soutěží.

Na stránkách najdete informace o aktuálním dění v našem klubu, přehled střeleckých závodů pořádaných na naší střelnici, propozice pořádaných závodů, výsledkové listiny, mapku, fotografie z akcí a nezbytné kontakty na náš klub.

 

Průběh výstavby střelnice

Střelnice byla vybudována přestavbou ze starého zchátralého kravína v letech 2008 až 2013. Na této stránce je bývalá a nynější podoba objektu. Průběh výstavby si můžete prohlédnout ve fotogalerii.


 Spolupracujeme:

 

Dne 7.2 2015 náš střelecký klub navštívili rakouští přátelé z  SC Offenhausen. Proběhly závody ve střelbě ze vzduchové pistole v kategoriích muži, ženy, senioři a junioři.  Perkusní pistole civilní bez rozdílu kategorií.  Závody proběhly ve velice přátelském ovzduší a rovněž byla naplánována další společná činnost obou klubů. Fotky ze závodu si můžete prohlédnout ve fotofalerii.