VÝSLEDKOVÁ LISTINA     
  SSK Hracholusky - rychlá 22 - opakovací  
  1. kolo 18.11.2017            
           
                 
  st.č. jméno ročník 1. 2. 3. celkem pořadí
  1. Miklas Václav 1977 88 93 95 276 1.
  2. Jílek Jaroslav 1986 86 94 95 275 2.
  5. Tišler Jan 1993 93 90 91 274 3.
  4. Kuneš Zdeněk 1973 90 83 89 262 4.
  3. Chaloupka Pavel 1984 82 65 90 237 5.
                 
                 
  Hlavní rozhodčí : Josef Těsnohlídek, číslo rozhodčí licence 0555
                 
  VÝSLEDKOVÁ LISTINA         
  SSK Hracholusky - rychlá 22 - samonabíjecí    
  1. kolo 18.11.2017            
                 
                 
  st.č. jméno ročník 1. 2. 3. celkem pořadí
  1. Miklas Václav 1977 91 91 98 280 1.
  2. Žídek Milan 1970 75 79 71 225 2.
  3. Panský Miloslav 1965 70 62 82 214 3.
                 
  hlavní rozhodčí : Josef Těsnohlídek, číslo rozhodčí licence 0555    
    VÝSLEDKOVÁ LISTINA       
    SSK Hracholusky - K4M-Ženy, Junioři      
  1. kolo 18.11.2017              
                   
                   
  st.č. jméno ročník liška srnec kamzík kňour celkem Pořadí
  11 Kunešová Sára 2000 96 99 96 95 386 1.
  4 Tišler Adam 2003 99 100 85 51 335 2.
  2 Panská Lenka 1968 95 91 86 60 332 3.
  1 Myslík Radek 2001 97 80 82 67 326 4.
  8 Matějková Hana 1956 97 88 63 55 303 5.
                   
  Hlavní rozhodčí : Josef Těsnohlídek, číslo rozhodčí licence 0555  
                   
    VÝSLEDKOVÁ LISTINA       
    SSK Hracholusky - K4M-Muži      
  1. kolo 18.11.2017              
                   
                   
  st.č. jméno ročník liška srnec kamzík kňour celkem Pořadí
  6 Miklas Václav 1977 99 99 96 97 391 1.
  5 Jan Tišler 1993 99 100 95 96 390 2.
  3 Tišler Vladimír 1965 100 99 96 95 390 3.
  9 Jílek Jaroslav 1986 97 98 99 92 386 4.
  12 Kuneš Zdeněk 1973 100 99 95 86 380 5.
  14 Panský Miloslav 1965 94 95 88 86 363 6.
  10 Chaloupka Pavel 1984 93 95 96 78 362 7.
  13 Fürst František 1949 100 95 96 67 358 8.
  7 Žídek Milan 1970 85 100 88 61 334 9.
                   
  Hlavní rozhodčí : Josef Těsnohlídek, číslo rozhodčí licence 0555  

 

  Podzimní předovky                      
                           
    29.10.2016                      
    Hracholusky   SSK 0077          
                           
    Marriete                      
  st.č Jméno Nástřely Celkem
Pořadí R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10
1. 10. Marcel Hanulík 10 10 10 10 10 10 10 9 9 8   96
2. 9. Vladimír Jurza 10 10 10 10 9 9 9 9 9 9   94
3. 18. Josef Forman 10 10 10 10 9 9 9 9 9 9   94
4. 14. Ivan Kalina 10 10 10 10 9 9 8 8 8 8   90
5. 11. Štefan Ernst 10 10 10 9 9 9 9 8 8 8   90
6. 16. Petr Králíček 10 10 10 9 9 9 9 8 8 8   90
7. 3. František Kadavý 10 10 9 9 9 9 8 8 8 8   88
8. 12. Vladimír Múdry 9 9 9 9 9 8 8 8 7 7   83
9. 1. Lenka Panská 10 10 8 8 8 8 8 8 7 7   82
10. 8. Květoslav Straník 10 10 8 8 8 8 8 8 7 7   82
11. 15. Pavel Macourek 10 10 10 9 8 8 8 7 5 5   80
12. 2. Jaroslav Novák 9 8 8 8 8 8 8 8 7 7   79
13. 13. Bohuslav Žáček 10 10 9 8 8 7 7 7 6 6   78
                           
                           
Kuchenreuter                        
  st.č Jméno Nástřely Celkem
Pořadí R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10
1. 10. Marcel Hanulík 10 10 10 10 10 10 10 9 9 9   97
2. 9. Vladimír Jurza 10 10 10 10 10 10 9 9 9 9   96
3. 16. Petr Králíček 10 10 10 10 10 9 9 9 9 9   95
4. 1. Lenka Panská 10 10 10 10 10 9 9 9 9 9   95
5. 14. Ivan kalina 10 10 10 10 10 9 9 9 9 8   94
6. 18. Forman Josef 10 10 10 10 9 9 9 9 9 9   94
7. 11. Štefan Ernst 10 10 10 10 9 9 9 9 9 9   94
8. 8. Květoslav Straník 10 10 10 10 9 9 9 9 9 8   93
9. 12. Vladimír Múdry 10 10 10 9 9 9 8 8 8 8   89
10. 4. Václav Sedláček 10 10 9 9 9 9 9 8 8 8   89
11. 3. František Kadavý 10 10 9 9 9 8 8 8 8 8   87
12. 2. Jaroslav Novák 9 9 9 9 8 8 8 8 8 7   83
13. 15. Pavel Macourek 10 10 10 9 8 8 8 7 6 6   82
14. 17. Karel Štěpánek 10 8 8 8 7 7 6 6 6 6   72
                           
                           
Tanzutsu                          
Pořadí st.č Jméno Nástřely Celkem
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10
1. 11. Štefan Ernst 10 10 10 10 10 10 9 9 9 9   96
2. 16.  Petr Králíček 10 9 8 8 8 8 8 8 7 7   81
3. 10. Marcel Hanulík 9 9 9 9 8 8 8 7 7 7   81
4. 3. František Kadavý 9 9 8 8 8 8 8 7 7 7   79
                           
                           
Cominazzo                        
Pořadí st.č Jméno Nástřely Celkem
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10
1. 11. Štefan Ernst 10 10 10 9 9 9 9 9 9 9   93
2. 10. Marcel Hanulík 10 9 9 9 9 9 8 8 8 8   87
3. 3. František Kadavý 10 10 10 9 9 8 8 8 7 7   86
4. 2. Jaroslav Novák 10 10 9 9 9 8 8 8 7 7   85
5. 16. Petr Králíček 10 10 10 9 9 8 8 7 7 6   84
6. 18. Josef Forman 10 10 9 9 8 8 8 8 7 7   84
7. 8. Květoslav Straník 9 8 8 7 7 6 6 5 5 5   66
7. 15. Pavel Macourek 9 8 8 7 7 6 6 5 5 5   66
                           
                           
Lorenz                          
  st.č Jméno Nástřely Celkem
Pořadí R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10
1. 4. Václav Sedláček 10 10 10 9 9 9 9 9 8 7   90
                           
                           
Lamarmora                        
  st.č Jméno Nástřely Celkem
Pořadí R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10
1. 9. Vladimír Jurza 10 10 10 10 9 9 9 9 9 9   94
2. 5. Stanislav Bursík 10 9 9 9 8 8 8 8 8 7   84
3. 13. Bohuslav Žáček 10 9 8 8 8 8 8 7 7 6   79
4. 7. Zdeněk Vích 9 9 9 8 8 7 7 6 6 6   75
                           
                           
Vetterli                          
  st.č Jméno Nástřely Celkem
Pořadí R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10
1. 9. Vladimír Jurza 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10  100
2. 4. Václav Sedláček 10 10 10 10 9 9 9 9 9 9   94
3. 6. Antonín Kafka 10 10 10 9 9 9 9 9 8 8   91
4. 7. Zdeněk Vích 10 10 9 9 9 9 9 8 8 7   88
5. 5. Stanislav Bursík 10 10 9 9 9 9 8 8 8 8   88
6. 13. Bohuslav Žáček 10 9 9 8 8 8 8 8 7 7   82
                           
               
  Novoroční závod 2017 dne 7.1
    Výsledková listina  
  SSK Hracholusky - velkorážná pistole
 
  st.č. Jméno a Přímení rok nar. terč 50/20 terč 135-P součet pořadí
  10 Josef Rendl 1951 139 147 286       1.
  15 Karel Pakosta 1949 137 147 284       2.
  8 Pavel Rendl 1977 126 145 271       3.
  1 Pavel Taubr 1953 128 138 266       4.
  9 Jindřich Černý 1978 125 139 264       5.
  19 Václav Adámek  1957 128 131 259       6.
  17 František Adamec 1939 121 136 257       7.
  21 Lad.Žemlička 1957 115 141 256       8.
  18 Stanislav Bočan 1948 115 137 252       9.
  12 Josef Šmíd 1979 114 136 250       10.
  20 Josef Plecer 1950 114 134 248       11.
  16 Zdeněk Miler 1936 122 126 248       12.
  22 Jan Tišler 1993 105 141 246       13.
  7 Miloslav Vítovec 1976 102 135 237       14.
  5 Josef Hradský 1972 98 137 235       15.
  4 Robert Walter 1972 103 132 235       16.
  11 Jitka Pakostová 1971 95 128 223       17.
  3 Miroslav Kočí 1943 89 125 214       18.
  2 Daniel Kočí 1975 87 119 206       19.
  14 Zdeněk Krejsa 1987 63 125 188       20.
  13 František Fidler 1981 62 94 156       21.
  6 Jiří Karták 1976 61 61 122       22.
               
  7.1.2017            
  hlavní rozhodčí : Josef Těsnohlídek, číslo rozhodčí licence 0555  
                 
                 
  Novoroční závod 2017  
   
    Výsledková listina    
       
  SSK Hracholusky - velkorážný revolver  
   
   
  st.č. Jméno a Přímení rok nar. terč 50/20 terč 135-P součet pořadí  
  4 Josef Rendl 1951 137 146 283     1.  
  3 Pavel Rendl 1977 134 146 280     2.  
  1 Pavel Taubr 1953 129 138 267     3.  
  2 Miloslav Vítovec 1976 124 141 265     4.  
  5 Josef Šmíd 1979 122 141 263     5.  
  7 Josef Plecer 1950 107 129 236     6.  
                 
  7.1.2017              
  hlavní rozhodčí : Josef Těsnohlídek, číslo rozhodčí licence 0555    
                 
  Výsledková listina "Padesátileťáků" - novoroční 2017
 
  st.č Jméno a přímení d.nar. bonus terč 50/20 terč 135-P součet celkem bodů pořadí
  10 Josef Rendl 1951 16 139 147 286 302       1.
  15 Karel Pakosta 1949 18 137 147 284 302       2.
  17 František Adamec 1939 28 121 136 257 285       3.
  1 Pavel Taubr 1953 14 128 138 266 280       4.
  16 Zdeněk Miler 1936 31 122 126 248 279       5.
  18 Stanislav Bočan 1948 19 115 137 252 271       6.
  19 Václav Adámek  1957 10 128 131 259 269       7.
  21 Lad.Žemlička 1957 10 115 141 256 266       8.
  20 Josef Plecer 1950 17 114 134 248 265       9.
  8 Pavel Rendl 1977 -10 126 145 271 261       10.
  9 Jindřich Černý 1978 -11 125 139 264 253       11.
  3 Miroslav Kočí 1943 24 89 125 214 238       12.
  12 Josef Šmíd 1979 -12 114 136 250 238       13.
  4 Robert Walter 1972 -5 103 132 235 230       14.
  5 Josef Hradský 1972 -5 98 137 235 230       15.
  7 Miloslav Vítovec 1976 -9 102 135 237 228       16.
  22 Jan Tišler 1993 -26 105 141 246 220       17.
  11 Jitka Pakostová 1971 -4 95 128 223 219       18.
  2 Daniel Kočí 1975 -8 87 119 206 198       19.
  14 Zdeněk Krejsa 1987 -20 63 125 188 168       20.
  13 František Fidler 1981 -14 62 94 156 142       21.
  6 Jiří Karták 1976 -9 61 61 122 113       22.
                   
  7.1.2017                
  hlavní rozhodčí : Josef Těsnohlídek, číslo rozhodčí licence 0555      

 

 

 

                 
  Výsledková listina  "Mířená ku hrachu" SK Hracholusky 28.1.2017
 
  st.č. Zbraň Jméno a Přímení Klub (organizace) T.50/20 T. hrach Celkem pořadí
  34   Karel Pakosta Týn nad Vltavou 133    85        218 1.
  3   Josef Rendl SSK Strakonice 137    75        212 2.
  17   Vojtěch Brejžek KVZ Fruko J.Hradec 131    68        199 3.
  5   Jindřich Černý Hradešice 129    68        197 4.
  9   Vladimír Mužík st. AUZO Dnešice 116    75        191 5.
  2   Pavel Rendl Horažďovice 132    56        188 6.
  13   Miroslav Fiala J.Hradec 119    65        184 7.
  24   Vladimír Vejslík J.Hradec 126    55        181 8.
  19   Josef Baier Mezilesí 132    48        180 9.
  31   Jiří Marek SSK Borek 131    49        180 10.
  32   Jitka Pakostová Soběslav 123    57        180 11.
  4   Miloslav Vítovec Horažďovice 123    55        178 12.
  28   Milan Kraus KVZ Písek 123    55        178 13.
  6   Stanislav Bočan SSK Milevsko 131    45        176 14.
  7   Václav Adámek Planá nad Lužnicí 123    47        170 15.
  12   Milan Jílek FRUKO J.Hradec 103    66        169 16.
  26   Jakub Dolejší SSK Opařany 103    66        169 17.
  25   Luboš Dolejší SSK Opařany 100    68        168 18.
  11   František Adamec SK Opařany 121    46        167 19.
  18   Michal Pešek SSK Strakonice 112    55        167 20.
  29   Luboš Kvíčala KVZ Písek 121    46        167 21.
  1 Pi Jiří Švihálek KVZ Fruko J.Hradec 117    48        165 22.
  8   Josef Plecer SSK Čekanice 112    52        164 23.
  23   Radoslav Hazmuka SSK Čekanice 118    46        164 24.
  22   Jan Tišler Husinec 104    59        163 25.
  10   Vladimír Mužík Šťáhlavy 121    38        159 26.
  35   Josef Bečvář Písek 97    55        152 27.
  20   Vladimír Lošek Kaplice 131   18        149 28.
  15   Josef Čekal Nová Bystřice 126   19        145 29.
  16   Albert Wrzecionko KVZ Fruko J.Hradec 107   38        145 30.
  27   Eva Veselá STSP K2 Písek 91   28        119 31.
  33   Jan Zajíček SPS Písek 83   28        111 32.
  30   Petra Pakostová SSK Čekanice 66   37        103 33.
  14   Milan Matějka KVZ Fruko J.Hradec 59   19        78 34.
  21   Miroslav Pilnaj Kaplice 23   0        23 35.

 

 

 

                 
  Výsledková listina  "Mířená ku hrachu" SK Hracholusky 28.1.2017
 
  st.č. Zbraň Jméno a Přímení Klub (organizace) T.50/20 T. hrach Celkem pořadí
  2   Pavel Rendl Horažďovice 129       96       225 1.
  28   Milan Kraus KVZ Písek 127       85       212 2.
  9   Vladimír Mužík st. AUZO Dnešice 120       86       206 3.
  3   Josef Rendl SSK Strakonice 138       64       202 4.
  17   Vojtěch Brejžek KVZ Fruko J.Hradec 133       64       197 5.
  19   Josef Baier Mezilesí 132       65       197 6.
  20   Vladimír Lošek Kaplice 121       76       197 7.
  4   Miloslav Vítovec Horažďovice 128       65       193 8.
  1 Re Jiří Švihálek KVZ Fruko J.Hradec 118       66       184 9.
  23   Radoslav Hazmuka SSK Čekanice 122       56       178 10.
  6   Josef Tibitanzl Větřní 107       67       174 11.
  11   Josef Šmíd   116       56       172 12.
  5   Jindřich Černý Hradešice 124       47       171 13.
  8   Josef Plecer SSK Čekanice 102       51       153 14.
  10   Bohumil Žáček Č.Budějovice 115       37       152 15.
  7   Jiří Doležal Bohdalovice 84       49       133  16.